Pasję do robótek ręcznych lub, co brzmi poważniej i bardziej „światowo”, do rękodzieła artystycznego odkryłam w sobie poszukując zajęcia po wyłączeniu się z aktywnej pracy zawodowej i przejściu na emeryturę. Znalazłam miejsca i ludzi, którzy to robią. Nauczyłam się wiele, poznałam przybory i materiały, czytam i gromadzę „literaturę” i co widać doszło do tego, że postanowiłam podzielić się moimi doświadczeniami. Anita

środa, 27 maja 2009

Krynica, koronkowe spotkanie.

Jestem w Krynicy Zdrój /dla odróżnienia od Krynicy Morskiej/. Jak tu pięknie.Bardzo zaprzyjaźniony pensjonat Jawor www.jawor.org # więc możemy czuć się jak u siebie w domu.Wszyskich namawiam i zapraszam.
Przygotowałam mini wystawę prac klubowiczek z "Wojtka" www.wojtek.com.pl z frywolitki z haftu wstążką - takie były tematy planowanego kursu.Niestety kurs nie odbędzie się. Ania B. instruktorka z Łodzi odwołała swój przyjazd. Jednak Hobbystki Koronki nie zawiodły i przyjeżdżają. Spędzimy weekend z przyborami w ręku.
Są to prace Maji K. i Uli S. Serwetka z haftem wstążeczkowym i file jest bezimiennego Chińczyka, ale ładna i ręcznie robiona.
# właściwie już nazywa się Pasjonat Jawor - taka nasza fantazja i urzędnicze ukazy.

Dopiero teraz zauważyłam że nie mam w aparacie fotograficznym ustawionej właściwej daty,zdjęcia są aktualne. Już poprawiłam Paton pokaż się na tej samej kanapie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz